Anunt angajare

AUDITECO GES RECRUTEAZA
CONSULTANT JUNIOR ÎN DOMENIUL PROTECȚIEI MEDIULUI

Funcția: Consultant junior în domeniul protecției mediului
Nivel: Începător – mediu (experiența de 1-2 ani în domeniu reprezintă un avantaj)
Specializare: Protecția Mediului

RESPONSABILITĂȚI:

Implicarea activă în realizarea proiectelor de mediu, precum:

  • Elaborare de studii de mediu conform legislației de mediu în vigoare în România;
  • Remedieri de mediu:
    • activități de teren;
    • supervizare lucrări decontaminare;
    • monitorizare factori de mediu;
  • Proiecte legate de managementul deșeurilor si managementul apelor;
  • Realizarea de audituri de mediu conform unor standarde internaționale (environmental due diligence assessment, EHS compliance audit etc.).

CERINȚE OBLIGATORII:

  • Absolvent al unei facultăți de profil:  Ingineria mediului/Geografie/ Geologie/ Biologie/ Hidrotehnică/Construcții/Chimie industriala/Îmbunătățiri funciare;
  • Buna cunoaștere a limbii engleze (cel puțin nivel B1 - înțelegere/vorbire/scriere, cu disponibilitate de perfecționare);
  • Cunoștințe avansate de Microsoft Office;
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară;
  • Permis auto: categoria B;
  • Disponibilitate de angajare imediată.

CALITĂȚI APRECIATE:

Abilitați de lucru in aplicații GIS, aptitudini pentru munca în echipa, dorința de autoperfecționare, voința de realizare profesională, fire optimistă, comunicativă.

BENEFICII:

  • Pachet salarial dinamic +  bonusuri;
  • Implicare în proiecte de mediu de mare anvergură;
  • Lucru în echipe internaționale de consultanți;
  • Mediu de lucru cu mare potențial de dezvoltare profesională și personală;
  • Program flexibil (telemunca);
  • Colectiv tânăr;
  • Transparență și libertate de decizie.

Candidații interesați pot trimite până la data de 30.06.2022 un CV însoțit de o scrisoare de intenție și de o fotografie la adresa resurse.umane@auditeco.ro.

Numai candidații selectați vor fi invitați la un interviu, a cărui data va fi stabilita de comun acord cu aceștia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate și în deplină confidențialitate. Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor îndeplini condițiile minimale solicitate în specificațiile postului.

Compania își rezervă dreptul de a testa competențele declarate de către candidați.

Incarca CV