Anunt angajare

AUDITECO GES RECRUTEAZA
CONSULTANT SENIOR IN DOMENIUL PROTECTIEI MEDIULUI

Functia: Consultant senior in domeniul protectiei mediului
Nivel: Senior (experienta 5-10 ani)
Specializare: Protectia Mediului

19.09.2018

RESPONSABILITATI:

Realizare audituri de mediu (environmental due diligence audit, EHS compliance audit, etc.), elaborare de studii de mediu conform legislatiei de mediu in vigoare in Romania, servicii de remediere de mediu, managementul deseurilor, managementul apelor, evaluarea calitatii factorilor de mediu.

CERINTE OBLIGATORII:
- Absolvirea unei facultati de profil (ingineria mediului, geografie, geologie, biologie, hidrotehnica, chimie industriala, imbunatatiri funciare);
- Foarte buna cunoastere a limbii engleze (cel putin nivel C1 - intelegere/vorbire/scriere);
- Cunostinte avansate de Microsoft Office;
- Disponibilitate pentru delegatii in tara;
- Detinerea permisului de conducere - categoria B;
- Disponibilitate de angajare imediata.

CALITATI APRECIATE:
Cunoasterea unei a doua limbi straine, abilitati de lucru in aplicatii GIS, aptitudini pentru munca in echipa, dorinta de autoperfectionare, vointa de realizare profesionala, fire optimista, comunicativa.

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.10.2018 un CV insotit de o scrisoare de intentie si de o fotografie la adresa resurse.umane@auditeco.ro.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.

Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidati.